Zadzwoń po informatyka +48 501 020 909

Mobilny informatyk dla dorosłych i seniorów

W codziennej pracy zawodowej napotykasz problemy związane z obsługą komputera lub poruszaniem się w sieci? Szef wymaga stworzenia zaawansowanych arkuszy kalkulacyjnych albo obsługi Waszej strony firmowej, a Ty nie masz pojęcia co robić? A może bezskutecznie poszukujesz nowej, lepiej płatnej pracy ale wszędzie wymagają sprawnej obsługi programów biurowych? Zadzwoń i skorzystaj z zajęć mobilnego informatyka dla dorosłych, a razem wzmocnimy Twoją pozycję zawodową.

Zwrot z inwestycji

Pieniądze i czas włożony w naukę zwróci się bardzo szybko! Wiedzę wykorzystasz również w codziennym życiu i już wkrótce poprowadzisz rejestr finansów rodziny w arkuszu kalkulacyjnym, skontaktujesz się przez media społecznościowe z koleżanką z Australii lub kupisz prezenty dla dzieci w sieci.

Umiejętności w prezencie

A może Twoi rodzice ze względu na wiek odczuwają problemy z załatwianiem codziennych spraw i czujesz, że korzystanie z Internetu pomogłoby im w wielu z nich? Sprezentuj im pakiet usług mobilnego informatyka, a ja w przystępny sposób przekażę im wiedzę, która zapobiegnie cyfrowemu wykluczeniu. Ułatw im życie i pozwól poznać cyfrowy świat.

Z moją pomocą nauczą się wyszukiwać pyszne przepisy na stronach o gotowaniu, zarejestrują się w cyfrową kolejkę do lekarza, czy zamówią zakupy spożywcze z dostawą do domu.

W trakcie zajęć dla seniorów dostosowuję tempo przekazywania wiedzy do możliwości kursanta i skupiam się na umiejętnościach o praktycznym znaczeniu.

Obsługa komputera

Nauczymy Cię jak poruszać się w środowisku Windows lub Apple, skupiając się na praktycznych umiejętnościach, które poprawią jakość Twojego cyfrowego życia!

Strony internetowe

Linijka po linijce nauczymy Cię tworzyć strony internetowe i pokażemy jak możesz na tej wiedzy zarobić!