Zadzwoń po informatyka +48 501 020 909

Mobilny informatyk dla dzieci i młodzieży

Lekcje informatyki w szkole nauczą Cię wyszukiwania śmiesznych memów i wrzucania zdjęć na portale społecznościowe ale czy to na pewno wystarczy, by w przyszłości odnaleźć się na rynku pracy?

Oprócz wiedzy typowo specjalistycznej oferujemy Ci edukację finansową i zadbam, by realizowane wspólnie projekty przydały się w codziennym życiu.

Lekcje zaawansowanej informatyki

Z maszą pomocą nauczysz się zaawansowanych możliwości oferowanych przez komputery, stworzysz swoją stronę internetową, która przyniesie Ci realne zyski lub wykreujesz logo dla swojego zespołu muzycznego.

Edukacja finansowa

Mobilny informatyk dla dzieci i młodzieży krok po kroku pokaże Ci nieskończone możliwości oferowane przez cyfrowy świat i nauczy jak zadbać o swoją finansową przyszłość, robiąc coś co się kocha.

Strony internetowe

Linijka po linijce nauczymy Cię tworzyć strony internetowe i pokażemy jak możesz na tej wiedzy zarobić!

Grafika komputerowa

Poznasz programy graficzne i zasady rządzące światem drukowanych i cyfrowych obrazów!

Obsługa komputera

Nauczymy Cię jak poruszać się w środowisku Windows lub Apple, skupiając się na praktycznych umiejętnościach, które poprawią jakość Twojego cyfrowego życia!

Sieci komputerowe

Być może odkryjesz w sobie pasję, by zostać administratorem sieci komputerowych, a na pewno nauczysz się jak prawidłowo podłączyć do internetu SmartTV!