Zadzwoń po informatyka +48 501 020 909

Dlaczego umiejętność samodzielnego tworzenia grafik komputerowych jest ważna?

Jesteś nastolatkiem i marzysz o pracy jako profesjonalny grafik, a może jesteś mamą na urlopie wychowawczym, która chciałaby pogodzić życie zawodowe z osobistym i chce zostać freelancerką? Jeżeli posiadasz artystyczną duszę, a świat obrazów jest Ci bliski, zajęcia z grafiki komputerowej pozwolą wyzwolić Twoją kreatywność i stworzyć dzieła z których będziesz dumny.

Stwórz własne logo

Umiejętność tworzenia grafik komputerowych przyda się także przy prowadzeniu własnego biznesu. Użytkownicy portali sprzedażowych mogą uatrakcyjnić swoje aukcje doskonałymi zdjęciami swoich produktów, właściciele witryn odświeżyć wygląd swojej strony www lub stworzyć rozpoznawalne logo, a pisarze pokusić się o własne ilustracje do książki z wierszami dla dzieci.

Funkcjonalność ponad wszystko

Na maszych zajęciach z tworzenia grafik komputerowych będziemy pracować z programami graficznymi, poznając ich najważniejsze funkcje. W zależności od Twojego celu – czy chcesz stworzyć własne logo, zostać profesjonalnym grafikiem, czy mieć atrakcyjne treści w Twoim sklepie internetowym, skupimy się na funkcjach których potrzebujesz aby ten cel osiągnąć. Nasze umiejętności nie wynikają z teorii, tylko z praktycznego doświadczenia – dlatego bądź pewien że każda minuta naszego spotkania będzie wykorzystana w 100%.

Estetycznie i profesjonalnie

Wiedza z zakresu grafiki komputerowej to nie jedynie znajomość obsługi poszczególnych funkcji programów graficznych. Oprócz tego podzielimy się z Tobą sekretami niezbędnymi do tworzenia estetycznych grafik na wysokim poziomie. Zapoznasz się m.in. z zasadami typografii, teorią kolorów, zasadami kompozycji.

Praktyczna wiedza

Jak wszystkie nasze zajęcia, także i te nie są prowadzone w oderwaniu od praktycznego i prawdziwego życia. Pokażemy Ci ile będą warte Twoje przyszłe prace i jak możesz na nich zarobić, robiąc coś co sprawia Ci przyjemność.

Ile zapłacisz za indywidualne lekcje grafiki komputerowej?

Oprócz Twojego czasu – niewiele! Wolisz pracować sam na sam i wycisnąć z zajęć 100% korzyści – godzinne zajęcia indywidualne dostępne są w atrakcyjnej cenie 57 zł dla klientów indywidualnych oraz 75 zł dla klientów biznesowych. Praca w grupie motywuje Cię do szybszej nauki – tym lepiej, bo pakiety grupowe są jeszcze tańsze i zaczynają się już od 11 zł za osobę!