Zadzwoń po informatyka +48 501 020 909

Dlaczego znajomość obsługi komputera jest ważna?

Swobodne korzystanie z możliwości jakie daje komputer i Internet, jest niezbędne w życiu zawodowym i osobistym. Dzieci od najmłodszych lat mają lekcje informatyki w szkołach, jednak wiedza wyniesiona z tych zajęć nie ma zbyt dużej wartości, bo oparta jest w głównej mierze na teoretycznych rozważaniach. W jeszcze gorszej sytuacji są osoby starsze, w większości wchodzące w skład grupy zagrożonej wykluczeniem cyfrowym.

Doskonała obsługa komputera

Trendy na rynku są jednoznaczne - doskonała znajomość obsługi komputera, a nawet podstawowych zagadnień z zakresu programowania, staje się koniecznością w wielu zawodach niezwiązanych z cyfrowym światem. Nie posiadając umiejętności obsługi komputera narażasz się na stagnację w życiu zawodowym i trudności w poszukiwaniu nowej pracy.

Cyfrowe urzędy

Z roku na rok coraz więcej urzędowych lub prywatnych spraw możemy załatwić w szybszy sposób przez Internet, a niektóre z nich już dziś mogą być zrealizowane jedynie w formie cyfrowej. Internetowe serwisy informacyjne powoli wypierają papierowe wydania gazet, a kontakty biznesowe przenoszą się do sieci. Również w codziennym życiu przydaje się umiejętność obsługi arkuszy kalkulacyjnych, czy poczty elektronicznej. Aby nadążyć za coraz szybszym rozwojem technologicznym, konieczne jest rozwijanie swoich umiejętności w tym zakresie.

Komputer PC Windows lub Apple MacOS

Samodzielna nauka jest trudna i szczególnie na początku drogi niesie ze sobą ryzyko utrwalenia popełnianych błędów. Z naszą pomocą w szybki i przyjemny sposób odkryjesz możliwości jakie daje swobodny dostęp do sieci oraz nauczysz się korzystania z komputera w systemie PC Windows lub Apple MacOS.

Teorie bez praktycznej wartości - Nie!

Przed rozpoczęciem zajęć ustalimy kwestie, które są dla Ciebie najważniejsze i jakie umiejętności są Ci potrzebne. Priorytetem przyświecającym moim zajęciom jest praktyczna wiedza – nauczysz się tego, co przyda Ci się w życiu. Teoriom bez wartości praktycznej mówimy stanowcze Nie!

Umiejętności o dużej wartości rynkowej - Tak!

Początkujący użytkownicy poznają praktyczne funkcje komputera i nauczą się serfowania po sieci i znajdywania w nim przydatnych informacji. Jeżeli potrzebujesz doedukowania w zakresie programów biurowych, pokażemy Ci podstawowe i zaawansowane funkcje edytorów tekstowych i arkuszy kalkulacyjnych. Razem stworzymy atrakcyjne wizualnie dokumenty, prezentację na spotkanie z szefem czy też arkusz obliczający wymiar czasu pracy Twoich pracowników.

Bardziej zaawansowani użytkownicy docenią nową umiejętność szybkiego bezwzrokowego pisania, utworzą skomplikowane makra w Microsoft Excel lub zaprojektują profesjonalny papier firmowy.

Ile zapłacisz za indywidualne lekcje obsługi komputera?

W cenie 57 zł za godzinę nauczymy Cię swobodnego poruszania się w obszarze systemów operacyjnych i korzystania z możliwości oferowanych przez sieć Internet. Namów do wspólnej nauki rodzinę lub znajomych i korzystajcie z godzinnych zajęć w super niskiej cenie od 11 zł za osobę!