Zadzwoń po informatyka +48 501 020 909

Dlaczego umiejętność pozycjonowania organicznego jest ważna?

Masz własną stronę internetową, dbasz o jej atrakcyjność i ciekawe treści ale nowych użytkowników jakoś nie przybywa? A może prowadzisz sklep internetowy i pomimo dobrej oferty cierpisz na niedobór klientów? Przyczyną może być niska pozycja w wynikach Google.

Badania wykazały, że przeciętny użytkownik Internetu przegląda jedynie pierwszych kilka stron wyników Google, a te które znajdują się poza pierwszą dziesiątką stają się tak naprawdę niewidzialne. Rozwiązaniem przynoszącym zwiększenie ruchu na stronie może być wykupienie reklamy, to jednak zawsze rozwiązanie krótkotrwałe i niesie ze sobą ryzyko marnych efektów wskutek np. skierowania do niezainteresowanych odbiorców.

Cyfrowe podium

Lepszym i tańszym rozwiązaniem, kosztującym jedynie Twój czas i wysiłek, jest pozycjonowanie organiczne. Dzięki niemu nauczysz się jak skutecznie oddziaływać na roboty indeksujące Google, które mogą wynieść Cię na sam szczyt cyfrowego podium. Gdy znajdziesz się na pierwszych stronach wyników wyszukiwania, Twój biznes poszybuje w górę.

Pozycjonowanie stron najlepszym źródło dochodu

Umiejętność pozycjonowania organicznego może stanowić także źródło Twojego dochodu. Firmy nieustannie poszukują specjalistów, którzy zajmą się pozycjonowaniem ich stron. Pozwoli Ci to osiągnąć niezłe pieniądze bez wychodzenia z domu!

Wiedza od praktyka

W sieci znajdziesz mnóstwo artykułów i poradników traktujących o pozycjonowaniu. Jest jednak pewien problem – są one w większości tworzone przez ludzi, którzy zagadnienie te znają jedynie z teorii i podręczników.

Decydując się na moje usługi otrzymujesz wiedzę popartą doświadczeniem – wiem jak skutecznie pozycjonować, bo sam robię to od lat na potrzeby własnej działalności. Otrzymasz jedynie sprawdzone, najprostsze rozwiązania i wspólnie wyniesiemy Twój biznes na szczyty.

Trochę trików, więcej treści

Na naszych zajęciach nauczysz się, jak za pomocą prostych trików oddziaływać na ocenę Twojej strony przez Google. Odpowiednie treści umieszczone w odpowiednim miejscu są kluczem do skutecznego pozycjonowania organicznego.

Ile zapłacisz za indywidualne lekcje pozycjonowania organicznego?

Zajęcia z pozycjonowania organicznego polecam szczególnie przedsiębiorcom, którzy chcą osiągnąć prawdziwy sukces w swojej branży. Skrojone na miarę, indywidualne zajęcia biznesowe oferuję Ci w cenie 75 zł za godzinę. Możemy wyszkolić także Twoich pracowników, szczególnie że zajęcia grupowe kosztują naprawdę niewiele. Zapraszamy także klientów indywidualnych zainteresowanych pozycjonowaniem organicznym. Cena godzinnych zajęć w trybie jeden-na-jeden to 57 zł.