Zadzwoń po informatyka +48 501 020 909

Dlaczego umiejętność prowadzenia i administrowania dużymi stronami internetowymi jest ważna?

Małe strony są fajne! Stosunkowo szybko i łatwo można je postawić, a zarządzanie nimi nie kosztuje wiele czasu i wysiłku. Jednak ich największą wadą jest to, że są…małe! Mała strona nie wystarczy, jeżeli chcesz prowadzić swój sklep internetowy z biżuterią, serwis szkoły czy rozbudowane forum zrzeszające wielbicieli kawii domowych. Możesz co miesiąc płacić duże pieniądze i zlecić to zewnętrznej firmie lub zainwestować swój czas i zająć się tym osobiście

Własna strona
ponad wszystko

Prowadzenie i administrowanie dużą stroną internetową jest niezbędne, jeżeli poważnie myślisz o rozwoju swojego biznesu czy hobby. A może szukasz swojego miejsca w strukturach IT na rynku pracy, a prowadzenie i administrowanie dużymi stronami www to coś, co chciałbyś robić w życiu?

Bez względu na cel, który Ci przyświeca warto nauczyć się prowadzenia i administrowania dużymi stronami internetowymi i mieć pełną kontrolę nad swoją stroną i treściami, jakie się na niej znajdują.

Prowadzenie i administrowanie dużej strony

Prowadzenie i administrowanie dużymi stronami internetowymi wymaga szczególnej uwagi i skrupulatności w działaniu. Jest także niełatwe i wymaga wielopłaszczyznowego spojrzenia. Z moją pomocą unikniesz błędów nowicjusza i będziesz w stanie samodzielnie zająć się swoją witryną. Dopasujesz ją do swoich potrzeb i zmodyfikujesz tak, jak zechcesz. Będziesz także wiedzieć jak zachować się w razie awarii i szybko rozwiążesz powstałe problemy. Sam zajmiesz się ochroną przed wirusami i atakami z zewnątrz.

Ile zapłacisz za indywidualne lekcje prowadzenia
i administrowania dużymi stronami internetowymi?

Godzinne (60 min) spotkanie indywidualne dotyczące prowadzenia i administrowania dużą stroną internetową dostępne jest w cenie od 57 zł. Zajęcia w grupach organizujemy w cenie już od 11 zł za osobę!