Zadzwoń po informatyka +48 501 020 909

Dlaczego umiejętność tworzenia sieci komputerowych jest ważna?

Prowadząc własny biznes często konieczne staje się założenie własnej sieci komputerowej i zarządzanie nią. Oszczędzisz wiele pieniędzy zabierając się za to samodzielnie i będziesz mieć pewność, że stworzone przez Ciebie rozwiązania są dokładnie takie jakich potrzebujesz Ty i Twoja firma. Poza tym już nigdy nie będziesz mieć problemów z podłączeniem swojego domowego routera!

Umiejętność o dużej wartości rynkowej

Umiejętności związane z tworzeniem sieci komputerowych są również wysoko cenione przez rynek. Myślisz o związaniu swojej przyszłej kariery z IT? Pomyśl o zawodzie administratora sieci komputerowych.

Podczas naszych zajęć pokażę Ci, jak można zarobić na tworzeniu sieci komputerowych i zdobyć klientów, z którymi zwiążesz się na długie lata.

Zarządzanie 
i bezpieczeństwo 
w sieci

Bez względu na to, czy masz już pewną wiedzę na temat tworzenia sieci komputerowych, czy dopiero chcesz tę wiedzę zdobyć, na moich zajęciach krok po kroku poznasz niuanse tworzenia i zarządzania sieciami komputerowymi.

Nauczymy Cię tworzenia sieci komputerowych, zarządzania bazą użytkowników tej sieci i rozwiązywania najczęstszych problemów z nią związanych. Dowiesz się również, jak zapewnić bezpieczeństwo Twojej sieci, aby była odporna na ataki z zewnątrz.

Ile zapłacisz za indywidualne lekcje
tworzenia sieci komputerowych?

Cena za spotkanie dotyczące tworzenia sieci komputerowych dostępna jest dla klientów indywidualnych w cenie 57 zł za 60 minut. Klienci biznesowi zdobędą fachową wiedzę w cenie 75 zł. Organizujemy także spotkania w grupach, które pozwolą na zdobycie bezcennej wiedzy w niższej cenie.