Zadzwoń po informatyka +48 501 020 909

Dlaczego
umiejętność prowadzenia i administrowania
dużą stroną firmową jest ważna?

Konkurencja na rynku biznesowym jest ogromna. O ile nie masz niszowego biznesu, w którym (jeszcze!) nie musisz walczyć z nikim o pozycję, powinieneś zrobić wszystko aby nieustannie być kilka kroków przed Twoją konkurencją.

Strona firmowa
ponad wszystko

Masz swój profil na Facebooku i Instagramie i uważasz, że to w zupełności wystarczy? Muszę Cię zmartwić – wystarczy, jeżeli nazywasz się Zosia, masz 10 lat i prowadzisz profil o wesołych pieskach. W ramach naszych spotkań oferujemy Ci edukację finansową, z której dowiesz się dlaczego profile w social mediach to za mało, by liczyć się na rynku.

Umacnianie pozycji rynkowej poprzez aktualizajcę

Profesjonalne prowadzenie i administrowanie dużą stroną firmową pozwoli na rozwój Twojego biznesu, dotarcie do nowych klientów, zdobycie ich zaufania oraz ugruntowanie marki Twoich produktów czy usług. Nauczymy Cię jak samodzielnie zająć się Twoją stroną www. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że strona jest dokładnie taka jakiej potrzebujesz. Przy okazji zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy, które wydałbyś na nieustanną aktualizację Twojej witryny. Sam zaktualizujesz bazę swoich produktów, odświeżysz wygląd portalu, dodasz nowe zdjęcia, czy wykonasz czynności pod kątem optymalizacji SEO.

Wszystko o Twojej stronie

Krok po kroku dowiesz się jakie możliwości oferuje duża strona firmowa, gdzie mogą pojawić się problemy i jak im zapobiec. Zajęcia będą w 100% skupione na Tobie, Twoim biznesie i Twojej stronie. Skupimy się przede wszystkim na: aktualizacji strony, niezbędnych wtyczkach, ochronie antywirusowej, zapobieganiu błędom na stronie, pozycjonowaniu organiczym. Nauczymy Cię także jak dodawać zdjęcia, obrazy i video na stronę, tworzyć newsletter, zmieniać wygląd strony, prowadzić i analizować statystyki strony.

 

Ile zapłacisz za indywidualne lekcje prowadzenia i administrowania dużą stroną firmową?

Indywidualne godzinne szkolenie biznesowe z prowadzenia i administrowania dużą stroną firmową oferujemy Ci w cenie 75 zł. Ze szkolenia mogą skorzystać także Twoi pracownicy, gdzie godzina grupowych zajęć dostępna jest w cenie już od 15 zł za osobę!