Zadzwoń po informatyka +48 501 020 909

Mobilny Informatyk

Współczesny świat to globalna wioska i trudno sobie wyobrazić, jak wyglądałoby nasze życie bez zdobyczy techniki. Wykluczenie cyfrowe staje się coraz poważniejszym problemem społecznym, a prognozy przewidują galopujący wzrost znaczenia programowania w codziennym życiu.

Kim jesteśmy?

Od wielu lat zawodowo zajmujemy się programowaniem. Cyfrowy świat jest naszą pasją, a nauczanie innych uczyniliśmy swoją misją. Chcemy podzielić się z Wami naszą wiedzą i przekazać Wam umiejętności o dużej wartości rynkowej, dlatego stworzyliśmy projekt Mobilny Informatyk. Prowadzimy zajęcia z nauczania informatycznego, na których szczególny nacisk kładziemy na praktyczne umiejętności. Dbamy, aby wiedza którą dzięki nam zdobędziesz przyniosła Ci korzyści – także finansowe. Cenimy Twój czas i komfort, dlatego oferujemy zajęcia w domu lub biurze klienta. Działamy na terenie Poznania i okolic.

Zajęcia informatyczne dla młodzieży, dorosłych i seniorów

Poziom i tempo zajęć dostosujemy do Twoich umiejętności i możliwości. Największą grupą odbiorców naszych usług jest młodzież szkolna, ale z powodzeniem uczymy także dorosłych, a nawet seniorów.

Rezultat przede wszystkim

Wierzymy, że rezultaty nauki zależą przede wszystkim od prawidłowo dopasowanych metod nauczania. Nasze praktyczne doświadczenie i praca z wykorzystaniem wyobraźni sprawią, że na moich zajęciach nie będziesz się nudzić. Nauka stanie się przyjemnością, a pierwsze sukcesy przyjdą szybciej, niż myślisz! Indywidualne spotkania pozwolą na dostosowanie treści i tematyki zajęć do Twoich potrzeb.