Zadzwoń po informatyka +48 501 020 909

Dlaczego umiejętność tworzenia stron internetowych jest ważna?

Internet to cudowne miejsce, dzięki któremu możesz dotrzeć dokładnie tam, gdzie potrzebujesz. Masz ciekawe hobby – fotografujesz motyle, recenzujesz kosmetyki lub uwielbiasz pisać własne teksty?
Wyjmij z szuflady swoje dzieła i pochwal się światu!

A może masz już swój mały biznes i chciałbyś dotrzeć do większego grona klientów? Pomyśl o swojej własnej, autorskiej stronie internetowej.

Webmaster, a może nawet Web developer

Poprzez stworzenie witryny www Twoje mocne strony mogą ujrzeć światło dzienne. Zdobędziesz nowych fanów, współpracowników czy klientów. Umiejętność tworzenia stron internetowych przyda Ci się również w życiu zawodowym i może być solidną podstawą do kontynuacji nauki, a w perspektywie rozpoczęcia kariery w branży IT jako na przykład web developer.

Zawód przyszłości

Pamiętaj także o tym, że gotowa strona internetowa może przynieść Ci wymierne zyski i środki przeznaczone na naukę zwrócą się bardzo szybko! Reklama na Twojej stronie www, sprzedaż gotowych szablonów innym użytkownikom, czy też wpływy z link buldingu – możliwości jest mnóstwo!

Linijka po linijce, czyli ze zrozumieniem

Z naszą pomocą stworzysz swoją pierwszą stronę www i przekonasz się, że język HTML jest prosty i przyjemny w użytkowaniu. Nie ważne, czy masz już jakieś doświadczenie w tworzeniu stron www, czy jesteś zupełnym nowicjuszem – krok po kroku, linijka po linijce poprowadzimy Cię przez poszczególne etapy powstawania własnej, autonomicznej strony internetowej.

Praktyczna wiedza

Nadrzędnym celem naszej pracy jest przekazanie wiedzy, którą potem wykorzystasz w praktyce. Dlatego zakres nauki dostosujemy do Twoich potrzeb i podążymy odpowiednią ścieżką, zależną od tego czy chcesz pisać bloga, czy mieć profesjonalną, dużą stronę firmową o wielu podstronach.

Ile zapłacisz za indywidualne lekcje obsługi komputera?

Indywidualna godzinna lekcja tworzenia stron internetowych dostępna jest w cenie 57 zł dla klientów indywidualnych oraz 75 zł dla klientów biznesowych. Organizujemy także zajęcia grupowe w super atrakcyjnych cenach, które znajdziesz w zakładce Cennik.