Zadzwoń po informatyka +48 501 020 909

Dlaczego znajomość systemu zarządzania treścią jest ważna?

System zarządzania treścią to narzędzie do modyfikowania zawartości witryn internetowych dedykowane dla osób, które nie posiadają umiejętności programowania.

Dzięki systemowi zarządzania treścią będziesz w stanie samodzielnie kierować, modyfikować i udoskonalać swoją stronę WWW. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć małą stronę z blogiem parentingowym, czy sklep internetowy z tysiącem śrubek, wkrętów i nitów w ofercie, samodzielna obsługa systemu zarządzania treścią pozwoli Ci na uniezależnienie się od zewnętrznych informatyków czy programistów. Zaoszczędzisz dzięki temu swój cenny czas i pieniądze.

Zarządzanie treścią i nie tylko

Wiedza zdobyta na naszych spotkaniach pozwoli Ci także zarobić dodatkowe pieniądze – nauczysz się tworzyć ciekawe szablony stron www, które sprzedasz innym użytkownikom sieci.

Joomla i WordPress

Na naszych zajęciach poznasz moje dwa ulubione systemy zarządzania treścią – WordPress i Joomla. W zależności od przeznaczenia Twojej przyszłej strony internetowej, wybierzemy system najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowa wiedza,
nowe umiejętności,
nowe możliwości

Wspólnie zbudujemy solidną stronę WWW, zawierającą atrakcyjne grafiki i profesjonalnie wyglądający layout. Z lekcji na lekcję Twoja nowa strona www będzie nabierać nowych kształtów. Oprócz satysfakcji ze stworzenia witryny od A do Z, zyskasz nową wiedzę i umiejętności. Nauczymy Cię także, jak obronić witrynę internetową przed atakami hakerów.

Ile zapłacisz za indywidualne lekcje
z systemu zarządzania treścią?

Możesz skorzystać z opcji zajęć grupowych i już od 11 zł za osobę wspólnie z rodziną lub znajomymi zdobyć wiedzę z systemów zarządzania treścią na naszych godzinnych zajęciach. Grupowe godzinne zajęcia biznesowe oferujemy w cenie już od 15 zł.